اگر با لبخند به سر کار می آیید و آن را خسته کننده و طاقت فرسا نمی دانید، به این معنی است که انتخابی که انجام داده اید، انتخاب درستی بوده است.


خودم این موضوع را حدود 12 سال است که احساس می کنم. اشتیاق، فداکاری، کمال، خلاقیت، اینها چیزهایی است که به من انگیزه و قدرت می دهد که در طول کار 100% توانم و حتی بیشتر از آن را ارائه دهم.


من زمان و تلاش زیادی را صرف ارتقاء مداوم مهارت های خود می کنم. و این را به عنوان یک اصل جدایی ناپذیر برای کمک به دیگران برای بهتر شدن و بهره مندی از دانش خود می بینم!


دیدن چهره‌های هنرآموزانم هنگامی که با تلاش و جدیت بر آموزه ها و تمرینات تسلط پیدا می کنند، خوشحالم می‌کند. این امر به آنها کمک می‌کند تا بهتر شوند و به اهداف جدید برسند.


بعنوان یک معلم می‌دانم که آموزش چیزی بیش از توانایی ساختن ناخن‌های زیباست.

این یک مسئولیت و رسالت است که تمام آنچه را که می دانید ارائه دهید تا راه کسی را برای موفقیت آسان تر و بهتر کنید!

درباره آکادمی نایس نیل


در سال ١٣٨٦ شركت بازرگاني نايس نيل فعاليت خود را آغاز كرد نايس نيل به صورت تخصصي در زمينه ناخن و واردات دستگاههاي طراحي ناخن فعاليت دارد.

بازرگاني نايس نيل در سطح بين الملل در زمينه نصب و آموزش دستگاه سابقه قابل توجهي دارد. آموزشگاه بانو ملكي(نايس نيل)از زير مجموعه هاي نايس نيل ميباشد كه از سال٨٦ تاسيس شد.

آموزشگاه بانو ملكي با مجوز از سازمان فني حرفه ايي داراي كارت بين المللي مربيگري از سازمان جهاني كار iloكانادا و تخصص آموزش در سطح ايران با امتياز بالا را دارد.

آموزشهايي با كيفيت بالا و انعطاف پذير در زمينه زيبايي و مراقبت از ناخن ارائه داده ميشود. تمام دورهاي زيبايي و درماني در آموزشگاه بانو ملكي (نايس نيل)اين امكان رابه شما ميدهد كه خود را بيمه كنيد و پس از اتمام دوره ها ي آموزشي كار خود را با تلفن همراه خود از خانه شروع كنيد.

شما در آكادمي نايس نيل مدرك بين المللي و قابل ترجمه فني حرفه ايي و مدرك نايس را دريافت خواهيد كرد.شما هميشه فرصت داريد با تكميل دوره هاي تخصصي و پيشرفته مهارتهاي خود را بيشتر كنيد و به صورت حرفه ايي وارد بازار كار شويد.

جشن 10 سالگی آکادمی نایس نیل – سال 1396


زیر نظر سازمانی جهانی کار کانادا

بهترین دوره های آموزشی، اساتید مجرب، ساعت ها فیلم آموزشی، پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی همیشگی
بهترین دوره ها
آماده بازار کار
سیستم رزرواسیون
×

پشتیبانی برروی واتساپ - خدمات و دوره های آموزشی

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟

سبد خرید شما

سبدخرید خالی است

جمع کل
تومان0.00
اعمال
0